Witamy

Butlins to sieć renomowanych ośrodków wypoczynkowych, ulokowanych w malowniczych miejscowościach na wybrzeżach Wielkiej Brytanii.


Pierwszy ośrodek powstał w 1936 roku w miejscowości Skegness, a jego sukces przyczynił się do powstania dwóch kolejnych (Minehead, Bognor Regis).
Kurorty Butlins oferują niezliczone atrakcje dla gości w każdym wieku. Dzieci i młodzież z radością spędzają czas w parkach zabaw i rozrywki, do których należą między innymi: Splash Waterworld, baseny, wesołe miasteczka, salony gier komputerowych, kryte i otwarte obiekty sportowe z możliwością gry w tenisa, golfa, bilard, ping ponga, kręgle, strzelania z łuku, jazdy na go-kartach itp. Oprócz luksusowych hoteli, domków i miejsc campingowych oferują również możliwość korzystania 
z bogatego zaplecza gastronomicznego i rozrywkowego. Goście mają do wyboru wiele restauracji, barów, pubów i kawiarni, mogą zakupić pamiątki w licznych sklepach.
Dodatkowe atrakcje zapewnia scena, która nierzadko gości znanych aktorów i piosenkarzy. Na co dzień odbywają się na niej występy, pokazy, międzynarodowe festyny oraz imprezy tematyczne. Butlins to idealne miejsce na odpoczynek zarówno dla pojedynczych osób, jak i całych rodzin. Szczególnie dba się o atrakcje dla dzieci, pamiętając także o zapewnieniu im bezpieczeństwa podczas zabawy.

Zobacz takĹĽe
Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Design: Studio Elipsa