Witamy

Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

LSJ HR Group to wiodąca polska firma organizująca legalną i w pełni bezpieczną pracę za granicą. Z ofert pracy LSJ skorzystało już kilkanaście tysięcy osób z całego kraju.

Jednym z priorytetów naszego działania jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego starannie wybieramy i weryfikujemy wszystkie oferty pracy. Współpraca tylko ze sprawdzonymi partnerami zagranicznymi oraz posiadanie specjalnych zezwoleń na prowadzenie działalności wyznaczają najwyższe standardy w branży.

Każdy wyjazd zagraniczny na dłuższy okres czasu wymaga zorganizowania wielu formalności, które często są czasochłonne lub skomplikowane. Organizacja transportu (lotniczego lub autokarowego), zakwaterowania oraz wykup potrzebnego ubezpieczenia nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystko to wykonuje standardowo LSJ w ramach obsługi swoich klientów.

LSJ specjalizuje się w rekrutacji osób do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Islandii, Belgii oraz Danii.

Zobacz takĹĽe
Warner
Butlins
Haven
Design: Studio Elipsa