Witamy

Praca w Haven jest idealną ofertą szczególnie dla młodych ludzi, którzy po raz pierwszy wyjeżdżają do pracy za granicę. Oprócz stałego zatrudnienia, ośrodki zapewniają bowiem zakwaterowanie, pełną opiekę i zaplecze socjalne podczas całego pobytu, a menadżerowie poszczególnych departamentów zawsze służą pomocą swoim pracownikom i starają się im pomagać w codziennych sytuacjach.

Personel to wizytówka ośrodka, dlatego jest szczególnie starannie dobierany. Podstawowym wymogiem jest entuzjastyczne i pozytywne nastawienie do pracy oraz pozostałych członków personelu, chęć współpracy, dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do czasu i rodzaju pracy. Ze względu na specyfikę branży gastronomiczno-hotelarskiej, u kandydatów liczą się umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków i aktualnych potrzeb ośrodka.

Oferowana jest praca w następujących działach:

  • ACCOMMODATION - praca przy przygotowywaniu pokoi dla gości (housekeeping, pokojówki)
  • ENVIRONMENTAL SERVICES - sprzątanie, utrzymywanie ośrodka w czystości, prace ogrodnicze
  • GUEST CATERING - praca w restauracjach, barach i kawiarniach na pozycjach: kelner, barman, kucharz, pomoc kuchenna
  • RETAIL CATERING - praca w barach i restauracjach szybkiej obsługi (kucharz, kasjer, kelner, asystent)
  • SPORTS AND LEISURE - praca przy obiektach sportowych i rekreacyjnych

Pamiętaj! Będąc zatrudnionym w wybranym departamencie, musisz liczyć się z możliwością zmiany pozycji zgodnie z zapotrzebowaniem ośrodka. W pewnych okresach w ciągu roku niektóre departamenty będą potrzebowały bardziej Twojej pomocy niż inne. Członek zespołu powinien być gotowy do współpracy z personelem z innych działów i wykazywać elastyczność w podejściu do zajmowanych stanowisk pracy.

Zobacz takĹĽe
Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Design: Studio Elipsa