Witamy

Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Oto kilka niezbędnych spraw, o których powinieneś pamiętać przed wyjazdem do ośrodków Butlins lub hoteli Warner:

 • Do czasu wyjazdu LSJ jest Twoim „łącznikiem” z pracodawcą, dlatego pamiętaj by koniecznie poinformować LSJ o swoich planach podróży do UK. Agencja upewni się, że pracodawca będzie przygotowany na Twój przyjazd,
 • Jeśli masz problem z zaplanowaniem podróży, poproś konsultanta LSJ o pomoc. Przedstawi Ci on kilka możliwości transportu oraz pomoże w zakupie biletu autokarowego lub lotniczego. Dokładnie też sprawdzi najbardziej dogodne dla Ciebie połączenia autobusowe lub kolejowe na terenie Wielkiej Brytanii.
 • Przed wyjazdem proszę upewnić się, że macie Państwo ze sobą komplet dokumentów -tj. dowód osobisty lub paszport, 2 referencje.
 • Po przyjeździe do pracodawcy należy udać się na bramę główna ośrodka, podać swoje dane i powiedzieć, że przyjechaliście Państwo do pracy. Ochrona pokieruje Was w odpowiednie miejsce.
 • Telefon komórkowy – musi być włączony przez cały czas podróży, tak aby w razie nieoczekiwanych zdarzeń LSJ lub pracodawca mogli się z Tobą skontaktować. Pamiętaj o uruchomieniu roamingu oraz naładowaniu telefonu przed wyjazdem.
 • Koniecznie zabierz ze sobą pieniądze / kieszonkowe około 70 GBP, albowiem pierwszą wypłatę otrzymasz po dwóch tygodniach od rozpoczęcia pracy.
 • Wynagrodzenie jest przelewane na konto brytyjskie. Pracodawca pomaga załatwić formalności, wystawia odpowiednie zaświadczenia z którymi należy udać się do banku i założyć konto.
 • Procedura wygląda podobnie, żeby wyrobić sobie NIN. Pracodawca pomaga załatwić formalności, wystawia odpowiednie zaświadczenia, może nawet Państwa umówić na spotkanie. Należy dopytać o więcej szczegółów pracownika działu HR w poszczególnym ośrodku.
 • Uniform pracowniczy otrzymasz na miejscu, pracodawca jednak radzi aby zabrać ze sobą, czarne wygodne buty, bez żadnych kolorowych/białych wstawek oraz czarne spodnie.

Rozkład Jazdy BUS - Tauton - Minehead
Rozkład Tauton -> Minehead

Rozkład Minehead -> Tauton
Po zarejestrowaniu się w naszej bazie i wypełnieniu formularza zostaniesz zaproszony na najbliższe spotkanie z pracodawcą. Interview odbywa się raz na dwa miesiące w Szczecinie lub w Warszawie. Każdy z kandydatów umówiony zostaje na konkretną godzinę. Pamiętaj, że na rozmowę należy przybyć około 15 minut wcześniej, tak abyś miał czas na wypełnienie wymaganego przez pracodawcę formularza aplikacyjnego.

Sama rozmowa z przedstawicielem ośrodka trwa około 15 minut i prowadzona jest w całości w języku angielskim. Składa się ona najczęściej z dwóch etapów:

Etap I. To tzw. scanning - rozmowa wstępna- podczas której padną pytania na temat twojej osoby tj.:

Kiedy możesz wyjechać?
Na jakim stanowisku chciałabyś/ chciałbyś pracować?
Czy posiadasz tatuaże, których nie jesteś w stanie przykryć ubraniem, (jeśli tak, wówczas będziesz poproszony by podczas pracy przykrywać go plastrem)?
Czy jesteś "multiskilled" ?
Czy będziesz miał coś przeciwko jeśli manager poprosi Cię o chwilowe wsparcie innego działu czy zgadzasz się brać udział w losowo przeprowadzanych wśród pracowników ośrodka badaniach na obecność narkotyków w organizmie ?

Etap 2. To tzw. rozmowa właściwa. Przedstawiciel ośrodka zada ci około 5 krótkich pytań tak by poznać Cię jak najlepiej.

Oto przykładowe pytania, które paść mogą podczas interview:

Opowiedz mi coś o sobie, o swojej rodzinie, kraju.
Jakie są Twoje mocne/słabe strony?
Co wiesz na temat ośrodków Butlins/ Hoteli Warner?
Co sprawia,że chcesz pracować w Butlins / Warner?
Jak rozumiesz pojęcie „customer service” oraz „team player” ?
Jakie 4 cechy powinna posiadać osoba, która na co dzień ma do czynienia z gośćmi ośrodka / hotelu ?
Jak myślisz, co mógłbyś wnieść do ośrodków Butlins /Hoteli Warner?
Opowiedz o jakiejś problemowej sytuacji z przeszłości, jak sobie z nią poradziłeś.

Pamiętaj:

 • Rozmowa z pracodawcą nie jest przesłuchaniem, brak też w niej podchwytliwych pytań!!! Postaraj się zatem nie denerwować!!!
 • Koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat ośrodków Butlins (zwłaszcza tego, do którego aplikujesz).
 • Pierwsze wrażenie – jak dowodzą badania podczas rozmowy o pracę jest niezwykle istotne. Postaw się na chwilę w skórze osoby prowadzącej interview i odpowiedz sobie na pytanie kogo byś zatrudnił: Pana w wymiętolonym swetrze i przetłuszczonych włosach, czy jego „pachnącego”, elegancko ubranego brata bliźniaka? Zadbaj zatem o swój wygląd. Nie musisz mieć na sobie odświętnego garnituru czy też garsonki, ale pamiętaj by Twój wygląd był schludny i świadczył o tym,że poważnie myślisz o pracy.
 • Kontakt wzrokowy! Patrz swojemu rozmówcy w oczy, chyba nie chcesz by pomyślał,że go lekceważysz?
 • Uśmiechnij się, podaj pewnie rękę i przedstaw się swojemu rozmówcy. Pamiętaj, że pracodawca szuka osób pozytywnie nastawionych do życia, pełnych wigoru i bezproblemowych.
 • Nie przejmuj się jeśli zapomnisz jakiegoś słówka w języku angielskim, zastąp je innym i kontynuuj rozmowę. Pamiętaj, że jeśli nie dosłyszysz lub nie zrozumiesz pytania, zawsze możesz poprosić o jego powtórzenie.

Rejestracja krok po kroku

 • Wejdź na stronę: praca.lsj.pl (jeżeli odwiedzasz nas pierwszy raz pamiętaj o zaakceptowaniu certyfikatów bezpieczeństwa) oraz kliknij: "zarejestruj się":
 • Zarejestruj się, podając wymagane dane osobowe.
 • Odbierz e-maila aktywacyjnego i dokonaj aktywacji konta.
 • Zaloguj się.
 • Wybierz: HOTELARSTWO, GASTRONOMIA, TURYSTYKA, a następnie OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS / HOTELE WARNER
 • DOKŁADNIE WYPEŁNIJ FORMULARZ!!!! Koniecznie w j. angielskim!!!!

Aby wziąć udział w rekrutacji do hoteli Warner, ośrodków Butlins lub Haven musisz najpierw dokonać rejestracji w naszym systemie.

Rejestracja krok po kroku

 • Wejdź na stronę: praca.lsj.pl (jeżeli odwiedzasz nas pierwszy raz pamiętaj o zaakceptowaniu certyfikatów bezpieczeństwa) oraz kliknij: "zarejestruj się",
 • Zarejestruj się, podając wymagane dane osobowe,
 • Odbierz e-maila aktywacyjnego i dokonaj aktywacji konta,
 • Zaloguj się,
 • Wybierz: HOTELARSTWO, GASTRONOMIA, TURYSTYKA, a następnie OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS / HOTELE WARNER
 • DOKŁADNIE WYPEŁNIJ FORMULARZ!!!! Koniecznie w j. angielskim!!!!

Na jego podstawie zostanie wygenerowane Twoje CV, które potem otrzyma pracodawca. Im dokładniej uzupełnisz formularz oraz opiszesz zakres obowiązków, tym większa szansa na uzyskanie pracy.

Pamiętaj także, by przy wpisywaniu danych do formularza (zwłaszcza opisu obowiązków) wystrzegać się błędów w pisowni. Nic nie razi bardziej niż błędy "spellingowe"” w CV.

Nie zapomnij też dołączyć wymaganych dokumentów.

Osoby, które nie dokonają rejestracji oraz nie założą formularza aplikacyjnego, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, mailowo lub telefonicznie by poinformować o dacie najbliższego naboru do ośrodków lub hoteli.

Uwaga: W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod numer: 91 813 09 06.

Zobacz takĹĽe
Design: Studio Elipsa