Witamy

Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Aby wziąć udział w rekrutacji do hoteli Warner, ośrodków Butlins lub Haven musisz najpierw dokonać rejestracji w naszym systemie.

Rejestracja krok po kroku

  • Wejdź na stronę: praca.lsj.pl (jeżeli odwiedzasz nas pierwszy raz pamiętaj o zaakceptowaniu certyfikatów bezpieczeństwa) oraz kliknij: "zarejestruj się",
  • Zarejestruj się, podając wymagane dane osobowe,
  • Odbierz e-maila aktywacyjnego i dokonaj aktywacji konta,
  • Zaloguj się,
  • Wybierz: HOTELARSTWO, GASTRONOMIA, TURYSTYKA, a następnie OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS / HOTELE WARNER
  • DOKŁADNIE WYPEŁNIJ FORMULARZ!!!! Koniecznie w j. angielskim!!!!

Na jego podstawie zostanie wygenerowane Twoje CV, które potem otrzyma pracodawca. Im dokładniej uzupełnisz formularz oraz opiszesz zakres obowiązków, tym większa szansa na uzyskanie pracy.

Pamiętaj także, by przy wpisywaniu danych do formularza (zwłaszcza opisu obowiązków) wystrzegać się błędów w pisowni. Nic nie razi bardziej niż błędy "spellingowe"” w CV.

Nie zapomnij też dołączyć wymaganych dokumentów.

Osoby, które nie dokonają rejestracji oraz nie założą formularza aplikacyjnego, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, mailowo lub telefonicznie by poinformować o dacie najbliższego naboru do ośrodków lub hoteli.

Uwaga: W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod numer: 91 813 09 06.

Zobacz takĹĽe
Design: Studio Elipsa