Witamy

Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Po zarejestrowaniu się w naszej bazie i wypełnieniu formularza zostaniesz zaproszony na najbliższe spotkanie z pracodawcą. Interview odbywa się raz na dwa miesiące w Szczecinie lub w Warszawie. Każdy z kandydatów umówiony zostaje na konkretną godzinę. Pamiętaj, że na rozmowę należy przybyć około 15 minut wcześniej, tak abyś miał czas na wypełnienie wymaganego przez pracodawcę formularza aplikacyjnego.

Sama rozmowa z przedstawicielem ośrodka trwa około 15 minut i prowadzona jest w całości w języku angielskim. Składa się ona najczęściej z dwóch etapów:

Etap I. To tzw. scanning - rozmowa wstępna- podczas której padną pytania na temat twojej osoby tj.:

Kiedy możesz wyjechać?
Na jakim stanowisku chciałabyś/ chciałbyś pracować?
Czy posiadasz tatuaże, których nie jesteś w stanie przykryć ubraniem, (jeśli tak, wówczas będziesz poproszony by podczas pracy przykrywać go plastrem)?
Czy jesteś "multiskilled" ?
Czy będziesz miał coś przeciwko jeśli manager poprosi Cię o chwilowe wsparcie innego działu czy zgadzasz się brać udział w losowo przeprowadzanych wśród pracowników ośrodka badaniach na obecność narkotyków w organizmie ?

Etap 2. To tzw. rozmowa właściwa. Przedstawiciel ośrodka zada ci około 5 krótkich pytań tak by poznać Cię jak najlepiej.

Oto przykładowe pytania, które paść mogą podczas interview:

Opowiedz mi coś o sobie, o swojej rodzinie, kraju.
Jakie są Twoje mocne/słabe strony?
Co wiesz na temat ośrodków Butlins/ Hoteli Warner?
Co sprawia,że chcesz pracować w Butlins / Warner?
Jak rozumiesz pojęcie „customer service” oraz „team player” ?
Jakie 4 cechy powinna posiadać osoba, która na co dzień ma do czynienia z gośćmi ośrodka / hotelu ?
Jak myślisz, co mógłbyś wnieść do ośrodków Butlins /Hoteli Warner?
Opowiedz o jakiejś problemowej sytuacji z przeszłości, jak sobie z nią poradziłeś.

Pamiętaj:

  • Rozmowa z pracodawcą nie jest przesłuchaniem, brak też w niej podchwytliwych pytań!!! Postaraj się zatem nie denerwować!!!
  • Koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat ośrodków Butlins (zwłaszcza tego, do którego aplikujesz).
  • Pierwsze wrażenie – jak dowodzą badania podczas rozmowy o pracę jest niezwykle istotne. Postaw się na chwilę w skórze osoby prowadzącej interview i odpowiedz sobie na pytanie kogo byś zatrudnił: Pana w wymiętolonym swetrze i przetłuszczonych włosach, czy jego „pachnącego”, elegancko ubranego brata bliźniaka? Zadbaj zatem o swój wygląd. Nie musisz mieć na sobie odświętnego garnituru czy też garsonki, ale pamiętaj by Twój wygląd był schludny i świadczył o tym,że poważnie myślisz o pracy.
  • Kontakt wzrokowy! Patrz swojemu rozmówcy w oczy, chyba nie chcesz by pomyślał,że go lekceważysz?
  • Uśmiechnij się, podaj pewnie rękę i przedstaw się swojemu rozmówcy. Pamiętaj, że pracodawca szuka osób pozytywnie nastawionych do życia, pełnych wigoru i bezproblemowych.
  • Nie przejmuj się jeśli zapomnisz jakiegoś słówka w języku angielskim, zastąp je innym i kontynuuj rozmowę. Pamiętaj, że jeśli nie dosłyszysz lub nie zrozumiesz pytania, zawsze możesz poprosić o jego powtórzenie.
Zobacz takĹĽe
Design: Studio Elipsa