Witamy

Kontakt

LSJ HR Group
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Licencja nr 4440
Tel. +48 91 813 09 06 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lsj.pl

Oto kilka niezbędnych spraw, o których powinieneś pamiętać przed wyjazdem do ośrodków Butlins lub hoteli Warner:

  • Do czasu wyjazdu LSJ jest Twoim „łącznikiem” z pracodawcą, dlatego pamiętaj by koniecznie poinformować LSJ o swoich planach podróży do UK. Agencja upewni się, że pracodawca będzie przygotowany na Twój przyjazd,
  • Jeśli masz problem z zaplanowaniem podróży, poproś konsultanta LSJ o pomoc. Przedstawi Ci on kilka możliwości transportu oraz pomoże w zakupie biletu autokarowego lub lotniczego. Dokładnie też sprawdzi najbardziej dogodne dla Ciebie połączenia autobusowe lub kolejowe na terenie Wielkiej Brytanii.
  • Przed wyjazdem proszę upewnić się, że macie Państwo ze sobą komplet dokumentów -tj. dowód osobisty lub paszport, 2 referencje.
  • Po przyjeździe do pracodawcy należy udać się na bramę główna ośrodka, podać swoje dane i powiedzieć, że przyjechaliście Państwo do pracy. Ochrona pokieruje Was w odpowiednie miejsce.
  • Telefon komórkowy – musi być włączony przez cały czas podróży, tak aby w razie nieoczekiwanych zdarzeń LSJ lub pracodawca mogli się z Tobą skontaktować. Pamiętaj o uruchomieniu roamingu oraz naładowaniu telefonu przed wyjazdem.
  • Koniecznie zabierz ze sobą pieniądze / kieszonkowe około 70 GBP, albowiem pierwszą wypłatę otrzymasz po dwóch tygodniach od rozpoczęcia pracy.
  • Wynagrodzenie jest przelewane na konto brytyjskie. Pracodawca pomaga załatwić formalności, wystawia odpowiednie zaświadczenia z którymi należy udać się do banku i założyć konto.
  • Procedura wygląda podobnie, żeby wyrobić sobie NIN. Pracodawca pomaga załatwić formalności, wystawia odpowiednie zaświadczenia, może nawet Państwa umówić na spotkanie. Należy dopytać o więcej szczegółów pracownika działu HR w poszczególnym ośrodku.
  • Uniform pracowniczy otrzymasz na miejscu, pracodawca jednak radzi aby zabrać ze sobą, czarne wygodne buty, bez żadnych kolorowych/białych wstawek oraz czarne spodnie.

Rozkład Jazdy BUS - Tauton - Minehead
Rozkład Tauton -> Minehead

Rozkład Minehead -> Tauton
Zobacz takĹĽe
Design: Studio Elipsa